Hasarlı Araç Alımı ve Satımı

 

SOSO CARS hasarlı araçlarınızı piyasanın üstünde fiyata hemen satın alıyor. Hasarlı ve pert araç alımında lider firma olan olan SOSO CARS, güvenilir bir şekilde otomobil alımlarınızda size hukuki danışmanlıkla beraber hizmet veriyor.

Kazalı ve Hasarlı Araç Satış Formu

Hemen aşağıdaki formu doldurarak SOSO CARS’a kazalı, hasarlı veya pert araçlarınızın satışını başlatabilirsiniz.

  Hasarlı araç alımı nedir ?

  Hasarlı araç alımı otomobil sektöründe kaza yapmış, herhangi bir hasarı bulunan, pert, sorunlu araçların firmalar tarafından satın alınmasına denilir.

  Hasarlı araç ile kazalı araç aynı mıdır?

  Hasarlı ve kazalı araçlar araç alım firmaları gözünde aynıdır. Kazalı araçlarınızı da soso cars kazalı araç alım departmanı ile görüşerek satışını gerçekleştirebilirsiniz.

  Aracımın hasarlı araç fiyatı nedir?

  Hasarlı araç fiyatlandırmalarınızı sizden istediğimiz bilgiler doğrultusunda sizlere sunuyoruz bu süre maksimum 1 saat sürüyor ardından uygun bulunan fiyatta aynı gün içinde satış işlemlerini tamamlıyoruz.

  Hasarlı araç alım süreci nasıl işliyor?

  Aracınızla yaşadığınız bir kaza durumu sonrasında bizlere ulaşarak istediğimiz bilgileri (marka model ve yıl bilgisi yakıt vites ve km bilgisi kaza öncesindeki hasar kaydı bilgi. sigorta ve kasko durumu, muayene durumu, kaza raporu bilgisi, kusur dağılımınız ve aracın satılmaya engel bir durumu olmadığı) iletmeniz durumunda uzman kadromuz tarafından ilettiğiniz bilgiler göz önüne alınarak değerlendirmeniz yapılmakta ve sizlere mevcut fiyat teklifini iletilmektedir…

  Teklifin sizler için de uygunluğu durumunda gün içerisinde resmi satış işlemleri tarafımızca başlatılmaktadır. 24 saat içerisinde satış işlemleri tamamlanıp Türkiye’nin her yerinden aracınız teslim alınmaktadır.

  Hasarlı araçlar nasıl satılır? (Hasarlı -kazalı aracımı nasıl satarım?)

  Hasarlı (kazalı) araç satışlarının ikinci el araç satışları ile arasında resmi satış süreci ile ilgili bir fark bulunmuyor. Farklı olan yalnızca araç nakil süreci oluyor. Bu süreci de tamamen SOSO CARS olarak biz yürütüyoruz.

  Sahibinden hasarlı araç satışı nedir?

  Sahibinden hasarlı araç satışı, araç sahibinin herhangi bir aracı firma veya kişi kullanmadan direkt olarak alım yapan firmaya aracını satmasına verilen addır.

  Hasarlı ve kazalı araç alımı aynı mıdır?

  Hasarlı ve kazalı araçların alım süreci aynıdır sadece fiyatlandırma kriterleri farklılık göstermektedir. Bu süreçte uzman ekibimiz tarafından size gerekli yönlendirmeler ve bilgilendirmeler yapılacaktır.

  Kazalı araç alırken nelere dikkat edilmelidir?

  Kazalı araç alırken dikkat etmeniz gereken en temel konu aracın motorunda ve diğer kısımlarında size belirtilenin dışında herhangi bir durumu bulunup bulunmadığıdır. Akabinde aracın son kaza öncesi hasar kaydı önemlidir. Alacağınız araçları güvenilir şirketlerden almanız satış işlemleri boyunca sorunsuz ve konforlu bir süreç geçirmenizi sağlar.

  Kazalı araç alırken nelere dikkat edilmelidir?

  Aracınızla yaşadığınız bir kaza durumu sonrasında bizlere ulaşarak, istediğimiz bilgileri (marka, model ve yıl bilgisi, yakıt, vites ve km bilgisi, kaza öncesindeki hasar kaydı bilgisi, sigorta ve kasko durumu, muayene durumu, kaza raporu bilgisi, kusur dağılımınız ve aracın satılmaya engel bir durumu olup olmadığı) iletmeniz durumunda uzman kadromuz tarafından bu bilgiler göz önüne alınarak değerlendirmeniz yapılmakta ve sizlere fiyat teklifi iletilmektedir.

  Teklifin sizler için de uygunluğu durumunda gün içerisinde resmi satış işlemleri tarafımızca başlatılmaktadır. 24 saat içerisinde satış işlemleri tamamlanıp Türkiye’nin her yerinden aracınız teslim alınmaktadır.

  Aracımın hasarlı araç fiyatı nedir?

  Hasarlı araç fiyatlandırmalarınızı sizden istediğimiz bilgiler doğrultusunda sizlere sunuyoruz. Bu süre maksimum 1 saat sürüyor. Ardından uygun bulunan fiyatta aynı gün içinde satış işlemlerini tamamlıyoruz.